O MNIE

Dominika Kaczor
dyplomowany dietetyk, specjalistka ds. żywienia, edukator żywieniowy, psychodietetyk, założycielka Poradni Żywieniowo-Dietetycznej

Tematyka żywienia, żywności oraz dietetyka towarzyszy mi od szkoły średniej. Od kilkunastu lat nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, oraz zdobywam nowe doświadczenia.

Jestem uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów, konferencji oraz kursów, dzięki którym nieustannie dopełniam wiedzę uzyskaną na studiach. Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam podczas licznych praktyk, a także w pracy z pacjentem prowadząc Gabinet Żywieniowo-Dietetyczny od roku 2010 kontynuując dziś już pracę w Poradni Żywieniowo-Dietetycznej

Z uwagi na długoletnią współpracę z Fundacją Drzewo-Życia posiadam spore doświadczenie w tematyce zaburzenia odżywiania w tym anoreksji, bulimii, ortoreksji, nadwagi i otyłości.

Jako nie liczna pomaga rodzinom dzieci autystycznych, dzieci z nadpobudliwością psychoruchową. Z uwagi na własne doświadczenia specjalizuję się w alergiach i nietolerancjach pokarmowych.

Jako edukator programu Zdrowo Jemy Zdrowo Rośniemy współpracuję z licznymi przedszkolami, szkołami, gdzie przeprowadzam warsztaty, szkolenia, w których udział bierze kadra, a także rodzice i dzieci.

Na co dzień jestem żoną oraz mamą trójki dzieci. Moja rodzina jest dla mnie bardzo ważna, oni przyczynili się do tego, że pracuję i spełniam swoje marzenia, jako dietetyk.

Praca dietetyka dla mnie to pasja, wiele radości czerpię z tego, że mogę pokazać jak łatwo można pozbyć się wielu dolegliwości poprzez poukładanie tego, co zjadamy.
Moi pacjenci wiedzą, że by wszystko przebiegało prawidłowa należy jeść, bo przecież „Jemy, aby żyć, nie żyjemy, aby jeść”

.